فارغ التحصیلان سال 95

دکترمستعان حق پناه اسکی1391Dr.mostaan@gmail.com
دکترصمدخضری 1391Samadkhezri@yahoo.com
دکترپرهام امامی میبدی 1391dr.parhamemami@gmail.com
دکتربابک حسینی 1391Babak1380@gmail.com
دکترامیرخشتی 1391Dr.kheshti@yahoo.com
دکترمحمدرفعتی نوایی 1391rafatinm@sums.ac.ir 
دکترحبیب اله نیکزاد1391Dr-nixad@yahoo.com 
دکترافروز صادقی سروستانی 1391afrooz-sadeghi-gs@yahoo.com 
دکترایمان دیلمی 1391iman866@yahoo.com 
دکترمحمدرضا زاده کرمانی 1391rezazadehkermani@yahoo.com 

فارغ التحصیلان سال 93 و 94

نام و نام خانوادگی

ورودی

ایمیل

محمد رشيدي

1389

Mohammadrasheedy@yahoo.com 

علي محمد مرادي

1389

Moham1360@yahoo.com 

محمد مينايي

1389

Minaeemr@sums.ac.ir 

اميدرضا آژ

1389

oazh@yahoo.com 

حسين الياسي فرد

1389

HOSEIN.HOSEIN.555@gmail.com

محسن پيرمرادي

1389

Mohsenpirmoradi@yahoo.com 

مستوره محمدي پور

1389

Mohammadi-mst@yahoo.com 

صبا ابراهيميان

1389

 Saba_ebr@yahoo.com

مريم فريدون پور

1389

Nava20ir@gmial.com 

معصومه ملا نوروزي

1389

Masy.noruzy@yahoo.com 

جلال خليلي پايدار

1389

 Jalal.paidar@hotmail.com

عبدالشهيد مغاني نسب

1389

Moghania@sums.ac.ir 

ماريه اسكندري كمنكي

1389

 Mari_eskandari@yahoo.com

حميد بهادران

1389

Bahadoran@sums.ac.ir 

عبدالخالق كشاورزي

1389

Ilia keshavarzai@yahoo.con 

علي فروتن

1389

Aliasaniranian@yahoo.com 

محمد علی پایدار

1389

Map.surgeon@gmail.com 

هادی رحیمی

1389

drhadirahimi@gmail.com 

دکتر علی تدین چهارسوقی

1390

ali_tadayyon@yahoo.com 

دکتر وحید زنگوری

1390

Vahid.zangouri@yahoo.com 

دکترشاهین خدایی

1390

shahin.khodaei@gmial.com 

دکتر سام مسلمی

1390

moslemis@sums.ac.ir 

دکتر احسان رحمانیان حقیقی

1390

Rahmane@sums.ac.ir 

دکتر مهدی دهقانی

1390

mdehghani5675@gmail.com 

دکتر علیرضا گلچینی

1390

SGOLCHINI@yahoo.com 

دکتر مجبد فروزش

1390

MAJForouz@yahoo.com 

دکتر محسن حیدرپور گنجه

1390

Dr.gs_m@yahoo.com 

دکتر محمدرضا صحاف

1390

medsahafzolo@gmail.com 

دکتر سحر سهرابی نظری

1390

sahar_sn7637@yahoo.com 

دکتر سجاد احمدی جورقی

1390

Dr.ahmadisajjad@yahoo.com 

دکترروشنک علوی مقدم

1391

roshi_am58@yahoo.com 

دکترمحمد باقر جهانتاب

1391

Dr.m.jahantab@gmail.com 


فارغ التحصیلان سال 1392

نام و نام خانوادگی

ورودی

ایمیل

ناصر عباسيان

1387

naserabasian@yahoo.com 

عباس اكرمي ابرقوئي

1387

Abbas.Akrami@yahoo.com 

علي صابري

1388

Alisaberi.md@gmial.com 

لهراسب طاهري

1388

Taherilo@sums.ac.ir 

ياسر طلوعي تبار

1388

Yasertolouei@yahoo.com 

مهدي فروغي

1388

forooghinm@yahoo.com

فريد مراديان

1388

Farid moradyan@yahoo.com 

روزبه نيك روش

1388

Roozi-nik@yahoo.com 

محمد حسن هاشمي زاده

1388

Hashemimh@sums.ac.ir 

اميرحسين حيدريان

1388

Amirheidarian110@yahoo.com 



فارغ التحصیلان جراحی عمومی  از سال 90 به بعد
 

 

نام و نام خانوادگی

سجاد ابراهیمی

کامیار اژدری

مهرزاد ایرانی پرست

محمدرضا دهقانی

محمدضیائی

آرمین امیریان

وحید دستگری

شهرام جهان آبادی

دکتر راضیه توکلی ریشهری

دکتر مهدی تهمتن

دکترشهرام جمشیدی

سيد حامد كبيري

محمد كشاورز

آرش طالعي

افسون فاضل زاده

احمد حسين زاده

دکتر محمد مهدی محرابی

سيد حسين حيدري پور

علي جاوداني اصفهانی

آرش طالعی

افسون فاضل زاده
احمد حسین زاده
سید حسین حیدری پور
علی جاودانی
سید حامد کبیری
حسام الدین اقلیمی


 

 


 

 

 

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1395-8-23 8:01        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ